FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Posty: 1050

Ostrzeżeń: 2/13
Skąd: ŻUBRY 13

PostWysłany: Nie 17:26, 06 Maj 2007 Temat postu: Czarni - Dębowy Szczep 4:3

Kolejny mecz odbyl sie w sobote na pieknym rownym boisku przy hali sportowej w radomsku:)nasz rywal byl bardzo dobrze przygotowany nie dali nam za bardzo pograc i to skonczylo sie ze 2:0 do przerwy przegrywalsimy.Po pierwszej poloiwe odrazu ostro zaatakowalismy i to nam przyniolo bramki mecz byl bardzo wyrownany na wielkim poziomie kazda druzyna co chcwile atakowala za wszelka cene kazdy chcial strzelic bramke w ostatnich 5minutach doliczonych byla prawdziwa rywalizacja i nerwowka.Gdyz nasz zawdonik adam leski podal pilke przeciwnikowi i ten strzelil bramke na remis ... my postanowilsimy odrazu uderzyc do przodu nie moglsimy wbic tej pilki do bramki ale na szczescie nasz super napastnik dzieki ktoremu wygralsimy strzelil ta wymarzoną bramke i pokonalismy Debowy szczep wynik mecz 4:3 dla czarnych!!!!
bramki: Dla czarnych - bartek pukacz 3 michał kępka 1
sklad Czarnej-kotlet-placek,bartek,michal kepka,raper,leski na zmiany wchodzili kocur kajtek lomiarz:)

PostWysłany: Nie 17:57, 06 Maj 2007 Temat postu:

fajnie ze nikt nie powiedział ze gramy Do bani... Do bani... Do bani... Do bani...
DZIĘKI Zdegustowany Zdegustowany

kocur
Czarnuszek

Posty: 1050

PostWysłany: Nie 19:52, 06 Maj 2007 Temat postu:

totrza chodiz piortku na luzne spotkania!!czesciej my o tym caly czas gadalismy:)

PostWysłany: Pon 18:04, 07 Maj 2007 Temat postu:

kocurro dobrze mówi. Dobry był mecz.tak jak kot mówił, nie było gry z naszej strony do przerwy.Spowodowane to było dotarciem kluczowych zawodników na ostatnią chwilę i musieliśmy zaczynać spotkanie z brakami kadrowymi.Na szczęście grający trener (raper)w szatni dał nam reprymendę i powiedział jak mamy grać.w drugiej połowie postanowiliśmy zagrać presingiem co przyniosło pożądane efekty wygrywając w ten sposób 4:3. Kolejny raz udowodniliśmy wyższość futbolową naszej drużyny.

przepiorka

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 1976

Skąd: XIII Czarny Szczep :D
Płeć: harcerka

PostWysłany: Pon 19:35, 07 Maj 2007 Temat postu:

jak czytam te wasze opisy i wyrażenia jakich używacie to widzę że nasz futbol jest na naprawdę wysokim poziomie Mruga

nie chce marudzic,
ale skoro Ty chodzisz na luzne spotaknia to pewnie zauwazylez ze piotrka na nich nie bylo. a jak go nie bylo to skad mial wiedziec o meczu?? mial ni z gruszki ni z pietruszki zapytac Cie czy moze w sobote na 6 nie gramy w pile?

PostWysłany: Wto 23:43, 08 Maj 2007 Temat postu:

a tak czy inaczej na spotkania nie miałem czasu wpadac bo miałem robote!! Smutny Smutny czasem tak bywa jak się ma gospodarstwo co mam zamiar przejąc po starszym!! powinienes wiedziec Smutny Smutny Smutny

dudi

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 1854

Skąd: KRUKI
Płeć: harcerz

PostWysłany: Śro 11:31, 09 Maj 2007 Temat postu:

Ja nie mam gospodarstwa, ale usprawiedliwiam się tym, że reprezentowałem nas na 25-leciu Błękitnych i tam też wygraliśmy 4:3 Mruga

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum XIII Czarny Szczep im. Zawiszy Czarnego Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie GMT + 6 Godzin